Zajmujemy się produkcją podświetlanych liter i napisów reklamowych.

Reklama świetlna to nowoczesny i skuteczny sposób, aby się wyróżnić. Specjalizujemy się w produkcji podświetlanych liter i napisów reklamowych od projektu, aż po montaż.

Litery podświetlane są skutecznym i bardzo atrakcyjnym narzędziem do promocji i reklamy. Podświetlenie liter dodaje im wyjątkowego efektu i wyróżnia je na tle pozostałych elementów graficznych, dzięki czemu przyciągają uwagę i są bardziej widoczne. Zaprezentowanie znaku firmowego lub identyfikacji wizualnej za pomocą świecących liter to także doskonały sposób na zwiększenie rozpoznawalności.

Do podświetlenia liter stosujemy energooszczędne moduły LED, które dają równomierne i intensywne oświetlenie pozwalające cieszyć się reklamą świetlną przez wiele lat. Integralną częścią oświetlenia są niezawodne zasilacze zawierające komplet zabezpieczeń i posiadające wysoki stopień ochrony IP68 oraz długi czas gwarancji. Dodatkowo montujemy w obwodzie zasilania oświetlenia wyłącznik zmierzchowy, który samoczynnie włączy podświetlenie o zachodzie słońca i wyłączy o świcie.

Podświetlane litery i loga to atrakcyjna forma reklamy świetlnej i reklamy zewnętrznej.

Świecące elementy takie jak podświetlane litery blokowe, napisy 3D i logo przestrzenne znajdują zastosowanie nie tylko w reklamie, ale również w dekoracji wnętrz oraz jako skuteczny element oznakowania budynków i pomieszczeń.

  • Reklama świetlna i reklama zewnętrzna – podświetlane litery są przede wszystkim skutecznym narzędziem reklamy zewnętrznej. Podświetlane litery doskonale sprawdzają się jako elementy tablic i szyldów reklamowych znacznie podnosząc ich atrakcyjność i widoczność.
  • System identyfikacji – podświetlone napisy mogą być umieszczone także na tablicach adresowych i informacyjnych, których celem jest przekazywanie informacji i oznakowanie budynków, pięter lub pomieszczeń.
  • Dekoracja wnętrz – podświetlane litery i logo firmy to także świetny sposób na wyróżnienie przestrzeni wewnątrz biura, firmy, restauracji lub dowolnego obiektu komercyjnego, lokalu usługowego czy sklepu. Mogą być umieszczone na witrynach sklepowych, w oknach i na drzwiach wejściowych, co przyciąga uwagę i zachęca do wejścia do lokalu.
  • Imprezy i eventy – podświetlane litery są popularnym elementem dekoracyjnym na różnego rodzaju wydarzeniach i imprezach. Mogą być umieszczone na scenie, wejściu, barze czy w innych miejscach, co wzbogaca atmosferę wydarzenia i przyciąga uwagę uczestników.

Wykonujemy litery blokowe i logo przestrzenne z podświetleniem LED od projektu aż po montaż.

Reklama podświetlna w porównaniu do standardowych nośników reklamowych wyróżnia się zdecydowanie lepszą atrakcyjnością oraz skutecznością. Do produkcji napisów i logotypów z podświetleniem wykorzystujemy sprawdzone komponenty, takie jak plexi, poliwęglan i aluminium.

Każda litera składa się z następujących elementów: z frontu wykonanego ze szkła akrylowego lub poliwęglanu, aluminiowego profilu oraz tyłu wykonanego ze spienionego PCV/PWC o grubości 10 mm. Materiał ten jest prosty w obróbce i jesteśmy w stanie wyfrezować z niego dowolny kształt.

Wszystkie elementy skręcone są za pomocą śrub w kolorze profilu brzegowego, a miejsca łączenia wszystkich części zabezpieczone są gąbką. Dzięki temu do wnętrza litery nie przedostaje się wilgoć i pył. Do łączenia poszczególnych elementów stosujemy kleje przemysłowe dedykowane do konkretnych materiałów. Podświetlane litery wykonane w tej technologii mogą być montowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Wykonujemy i realizujemy następujace formy liter 3D i liter podświetlanych:

  • Litery blokowe
  • Litery halo
  • Litery ze styroduru + lico plexi/dibond
  • Litery ze styroduru
  • Litery z plexi
  • Litery z dibondu

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy i złożenia zamówienia. Przygotujemy wycenę i z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Oferujemy pomoc w projektowaniu i doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania.

Jesteśmy producentem reklamy świetlnej. Oferujemy projektowanie, wykonanie i montaż podświetlanych liter 3D.

Posiadamy własny park maszynowy oraz zaplecze produkcyjne, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać podświetlane napisy, świecące logo przestrzenne oraz litery blokowe w dowolnym formacie, rozmiarze i kształcie. Korzystamy ze sprawdzonych komponentów i materiałów wysokiej jakości, które zapewniają trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Oferujemy doradztwo i wsparcie techniczne na każdym etapie procesu produkcji nośników reklamowych, od projektowania aż po montaż.

Jak wygląda proces produkcji blokowych liter podświetlanych?

Podstawą do precyzyjnego wykonania liter są specjalistyczne narzędzia i urządzenia. W swoim parku maszynowym posiadamy maszynę do gięcia liter świetlnych, która umożliwia wykonywanie liter z bardzo duża dokładnością.

Dzięki precyzyjnej maszynie możemy wykonać bardzo skomplikowane projekty liter przestrzennych o wysokości od 15cm. W jednej części jesteśmy w stanie wykonać literę o maksymalnych wymiarach 2 x 3m. Większe litery wykonujemy poprzez podzielenie ich i połączenie kilku części. Jeżeli reklama zawiera grafikę z gradientem, albo posiada duża liczbę kolorów stosujemy wydruk solwentowy lub bezpośredni nadruk UV.

Posiadamy specjalistyczny park maszynowy, który pozwala na kompleksową realizację zamówienia w naszej pracowni, dzięki czemu każdy etap produkcji podlega dokładnej kontroli. Pozwala to na wykonanie zlecenia w krótkim terminie.

Wykonane litery świetlne montujemy w profesjonalny sposób bezpośrednio na elewacji lub na konstrukcji aluminiowej i stalowej.

Podświetlane litery przestrzenne – bok.

Istotnym elementem liter świetlnych są jej boki, które wykonujemy z profili aluminiowych o szerokościach: 40, 50, 60, 80, 108 i 120 mm. Występują one w podstawowych kolorach z przypisanymi symbolami RAL. Ponadto możliwe jest zastosowanie profili w kolorze złotym lub srebrnym występujących w wersji lustrzanej oraz szczotkowanej. Można również polakierować profile aluminiowe na wybrany kolor RAL.

Podświetlane litery przestrzenne – front.

Fronty liter wykonujemy zazwyczaj z litej plexi do podświetleń o grubości 3 do 4 mm. Dla kolorów występujących poza typowymi barwami plexi stosowane są folie translucentne z bogatej wielokolorowej palety. Przy dużych rozmiarach oraz nietypowych kształtach liter, lico wykonujemy z poliwęglanu opal o grubości 4mm. Na lico nanosimy wcześniej zaprojektowaną grafikę.