Szyldy i tablice reklamowe to jeden z najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej.

Szyld reklamowy jest elegancką i czytelną wizytówką każdej firmy, sklepu oraz dowolnego obiektu komercyjnego lub usługowego. Jest bardzo mocno związany z charakterem działalności. Informuje potencjalnych klientów o sprzedawanych produktach lub zakresie oferowanych usług.

Szyldy i tablice reklamowe to jeden z najpowszechniejszych nośników reklamy wizualnej. Tablice reklamowe spełnią cele informacyjne oraz promocyjne, przyciągają uwagę potencjalnych klientów, budują wizerunek oraz rozpoznawalność danego miejsca. Doskonale nadają się do zamontowania zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz, nad wejściem, oknem lub witryną sklepu. Atrakcyjność reklamy przekazywanej za pomocą szyldów i tablic oraz ich widoczność oraz zasięg można podnieść przez zastosowanie oświetlenia LED lub elementów przestrzennych takich jak litery i loga 3D.

Projektując tablice informacyjne i szyldy reklamowe zawsze bierzemy pod uwagę miejsce, w którym dany nośnik zostanie umieszczony.

Wybór odpowiednich parametrów ma kluczowe znaczenie dla widoczności szyldu reklamowego. Oferujemy fachowe doradztwo na każdym etapie produkcji, od projektu graficznego, po dobór materiałów, optymalnego kształtu oraz wielkości tablicy i szyldu, aż po jego transport i montaż. Wykonujemy szyldy i tablice reklamowe montowane na ścianach budynków lub wykonane jako konstrukcje wolnostojące. Wykonujemy:

 • szyldy, bannery i billboardy reklamowe
 • tablice informacyjne i adresowe
 • tablice urzędowe i regulaminowe
 • tablice parkingowe
 • oznaczenia obiektów użyteczności publicznej

Szyldy i tablice reklamowe to elegancka i popularna forma reklamy zewnętrznej, która jest ważna, niczym Twoja osobista wizytówka.

Wizualne nośniki reklamy zewnętrznej, niezależnie od rozmiaru, promują Twoją firmę i zwiększają jej rozpoznawalność. Duże, czytelne i estetycznie graficznie tablice reklamowe pozwalają łatwiej znaleźć dany obiekt oraz skutecznie przekazują informacje o ofercie, cenach lub usługach.

Tablice informacyjne i szyldy reklamowe znajdują zastosowanie w niemal każdej branży: w handlu, przemyśle i usługach. Jeśli prowadzisz swoją własną firmę, przesiębiorstwo lub sklep warto zainwestować w szyld reklamowy bezpośrednio od producenta.

 • Sklepy i obiekty komercyjne – szyldy i tablice reklamowe są szczególnie istotne dla sklepów i punktów usługowych, ponieważ pomagają przyciągnąć klientów i zwiększyć sprzedaż.
 • Restauracje i kawiarnie – szyldy i tablice reklamowe to doskonały sposób na zaprezentowanie karty dań i napojów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, np. w formie wolnostojącej tablicy informacyjnej.
 • Przedsiębiorstwa, firmy i instytucje – tablice informacyjne pełnią również istotną formę w przypadku obiektów użyteczności publicznej, urzędów, parkingów, pomagając np. w nawigacji lub informując o ważnych procedurach lub regulaminach.
 • Firmy budowlane i remontowe – duże i czytelne tablice reklamowe umieszczone na budowie lub w okolicy wykonywanych prac pozwalają na skuteczne promowanie firmy i zdobywanie nowych klientów.

Jesteśmy producentem nośników reklamowych.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Mabu, która specjalizuje się w produkcji nośników reklamowych takich jak szyldy reklamowe i tablice informacyjne. Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem każdego projektu, począwszy od projektowania, poprzez produkcję, aż po montaż. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowany zespół pracowników, co pozwala nam na samodzielną realizację nawet najbardziej wymagających zamówień. W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne rodzaje szyldów i tablic reklamowych, w tym tablice LED, trójwymiarowe, jedno- i dwustronne oraz wiele innych.

Wykonujemy i projektujemy tablice i szyldy reklamowe o dowolnych kształtach i rozmiarach.

Oferujemy emaliowane, grawerowane oraz podświetlane tablice informacyjne i szyldy reklamowe.

Jako producent szyldów i trablic reklamowych bardzo dbamy o ich atrakcyjny i estetyczny wygląd. W produkcji używamy sprwadzonych materiałów i komponentów z najwyższej jakości, które gwarantują odporność na zmienne warunki atmosferyczne, dzięki czemu napisy i grafika nie ulegną zniszczeniu, a kolory zachowają swoje nasycenie.

Szyldy i tablice reklamowe posiadają konstrukcyjnie kilka możliwości montażu. Produkujemy zarówno naścienne szyldy reklamowe jak i podwieszane szyldy reklamowe oraz wolnostojące szyldy reklamowe.

Produkujemy podświetlane tablice i szyldy reklamowe.

Wewnątrz konstrukcji instalujemy nowoczesne i energooszczędne oświetlenie LED, które równomiernie świeci na całym obszarze. Zastosowanie reklamy podświetlanej nie tylko uatrakcyjni wygląd szyldu reklamowego, ale również zagwarantuje jego lepszą widoczność po zmroku.

Kasetony z podświetleniem LED zapewnią widoczność nawet w nocy.

Wykonujemy szyldy i tablice reklamowe z dowolną grafiką.

O wysokiej skuteczności reklamy w bardzo dużym stopniu decyduje grafika, która przykuwa wzrok. Grafikę wycinamy z folii samoprzylepnych lub drukujemy metodą druku cyfrowego na płytach PCV lub dibondzie w pełnym kolorze. Oferujemy także litery i logo przestrzenne z uzyskaniem efektu 3D, wycinane z plexi, dibondu lub styroduru.

Materiały, z których wykonujemy szyldy i tablice reklamowe.

Istotną kwestią dla formy wizualnego przekazu reklamowego jest materiał z jakiego wykonywane są szyldy i tablice reklamowe. Szyldy produkujemy na podłożach wykonanych głównie z następujących materiałów:

 • Blach stalowych ocynkowanych
 • Blach aluminiowych
 • Aluminiowych płyt warstwowych typu dibond, ikobond, plabond i tubond
 • Tworzyw sztucznych takich jak PCV, PCW i plexi

O wysokiej skuteczności prezentowanej reklamy w bardzo dużym stopniu decyduje grafika, która przykuwa wzrok i skłania przechodniów do zakupu lub skorzystania z oferowanej usługi. Grafika przestrzenna z uzyskaniem efektu 3D umieszczana na wykonywanych przez nas reklamach może być wykonana z plexi, dibondu, styroduru lub ze sklejki.