Grafika reklamowa umieszczona na witrynie lub drzwiach sklepu to skuteczna forma reklamy zewnętrznej.

Oferujemy oklejanie witryn dowolną grafiką wydrukowaną na folii samoprzylepnej. Jako producent nośników reklamy gwarantujemy wydruk najwyższej jakości, dokładne odwzorowanie kolorów i kształtów oraz precyzyjne i starannie wyklejenie.

Oklejanie witryn, zwane również „oklejką wizualną” lub „grafiką reklamową na witrynach”, jest skutecznym sposobem na reklamę, który polega na naklejaniu specjalnych folii na powierzchnię okien sklepowych, witryn, samochodów czy innych powierzchni. Jeśli masz w lokalu lub w biurze witryny, okna lub szklane drzwi, możesz potraktować tę przestrzeń jako powierzchnię reklamową.

Projektujemy, drukujemy i wyklejamy. Jesteśmy producentem nośników reklamy, posiadamy własny park maszynowy oraz zaplecze produkcyjne, który daje nam praktycznie nieograniczone możliwości realizacji dowolnej formy reklamy przeznaczonej na oklejenie witryn sklepowych oraz pojazdów. Łączymy poszczególne sposoby produkcji reklamy tworząc atrakcyjne wizualnie projekty.

Realizujemy oklejanie witryn w następujących etapach:

 1. projektowanie – oferujemy profesjonalną pomoc w przygotowaniu estetycznego i atrakcyjnego projektu graficznego
 2. drukowanie – korzystamy z wysokiej jakości pełnokolorowego druku wielkoformatowego, które gwarantuje dokładne odwzorowanie kolorów, kształtów. Korzystamy z tuszy renomowanych producentów, które charakteryzuje trwałość i odporność na warunki atmosferyczne takie jak chłód, wilgoć czy promieniowanie UV.
 3. montaż – gwarantujemy precyzyjne cięcie i staranne wyklejanie przez doświadczonych specjalistów.

Oklejanie szyb dowolną grafiką to nie tylko forma reklamy, ale także element dekoracji wnętrz.

Oklejamy nie tylko witryny sklepowe, ale praktycznie każdą szklaną przestrzeń: okna, szklane drzwi czy ściany działowe wykonane ze szkła np. w przestrzeni biurowej lub recepcjach. W zasadzie witryny można oklejać wszędzie tam, gdzie istnieje taka potrzeba i możliwość umieszczenia na nich jakiejkolwiek reklamy lub informacji. Oto kilka przykładów miejsc, w których często stosuje się oklejanie witryn:

 • Sklepy, punkty obsługi, obiekty komercyjne i usługowe – oklejanie witryn jest bardzo popularne, ponieważ pozwala nie tylko na łatwe przyciągnięcie uwagi klientów, ale również na podniesienie atrakcyjności wizualnej wnętrz.
 • Restauracje – witryny restauracji można okleić grafikami, przedstawiającymi menu lub potrawy, które serwują. Można również umieścić na nich logotypy i nazwy restauracji.
 • Obiekty biurowe – oklejanie szklanych przestrzeni w biurach to świetny sposób dekoracji wnętrz i zaprezentowania identyfikacji wizualnej
 • Instytucje publiczne – witryny instytucji publicznych, takich jak szkoły, urzędy czy biblioteki, można okleić grafikami przedstawiającymi ich działalność lub ważne wydarzenia.
 • Samochodyoklejanie pojazdów to popularna forma reklamy mobilnej, która pozwala na dotarcie do szerokiego grona odbiorców w różnych miejscach.

Projektujemy, drukujemy i wyklejamy witryny dowolnych obiektów handlowych, usługowych i komercyjnych.

Okna i szklane drzwi znajdujące się w sklepie lub biurze są wspaniałym miejscem na umieszczenie reklamy. W profesjonalny sposób zaprojektujemy atrakcyjną reklamę i okleimy witryny sklepowe oraz okna i drzwi w każdej małej czy dużej firmie. Korzystamy z wysokiej jakości pełnokolorowego wydruku i z tuszy, które są odporne na czynniki atmosferyczne. Gwarantujemy staranne i precyzyjne wycięcie oraz wyklejenie każdej przestrzeni reklamowej.

Korzystamy z wysokiej jakości kolorowych folii samoprzylepnych, folii mrożonych oraz folii One Way Vision.

Oklejanie witryn to skuteczny, trwały, łatwy w transporcie i aplikacji, estetyczny sposób na reklamę oraz dekorację wnętrz, który znajduje zastosowanie w wielu branżach, lokalach i biurach.

Wyklejamy folią szyby oraz witryny okienne w całości lub częściowo. Folia może zostać zadrukowana lub wycięta we wzory, napisy oraz logotypy. Folie wycinamy ploterem tnącym, dzięki czemu możliwe jest stworzenie dowolnych kształtów. Dla zwiększenia wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne nakładamy na folię laminat lub stosujemy lateksową metodę druku.

 

Jak wygląda produkcja reklamy wizualnej?

Jako producent reklamy posiadamy praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie oklejania witryn i pojazdów. Korzystamy z materiałów i narzędzi najwyższej jakości. Wykonujemy pełnokolorowe druki wielkoformatowe na następujących materiałach:

 • folia szroniona / mleczna / matowa z efektem mrożonego szkła o dużych walorach dekoracyjnych
 • folia perforowana One Way Vision – zadruk widoczny z zewnątrz, natomiast od środka lekkie przyciemnienie
 • folia monomeryczna błyszcząca lub matowa

Możemy łączyć poszczególne folie, tworząc projekt estetyczny i atrakcyjny wizualnie. W zależności od potrzeb oklejamy całą powierzchnię szyb lub tylko wybrane elementy starannie wycinane w dowolnym kształcie. Dodatkowo, stosujemy laminowanie, które zabezpiecza folię przed uszkodzeniami mechanicznymi, oddziaływaniem zmiennych warunków atmosferycznych i promieniowaniem UV.

Oklejanie szyb i witryn dekoracyjną folią mrożoną.

Oklejanie szyb i witryn folią mrożoną to popularna metoda dekorowania przeszkleń w celu uzyskania efektu matowego szkła szronionego. Folia z efektem mrożonego szkła posiada wysokie wysokie walory estetyczne, nadaje elegancki i stylowy wygląd oraz zapewnia intymność i dyskrecję. Doskonale sprawdza się w przypadku gabinetów medycznych, stomatologicznych lub salonów kosmetycznych, gdzie celem jest zasłonięcie widoku do wnętrza lokalu lub pomieszczenia. Jeste bardzo estetyczna i charakteryzuje się również dużą transmisją światła, które doskonale rozprasza.

Oklejanie szyb i witryn folią One Way Vision.

Perforowana folia, która posiada strukturę gęstej siatki z drobnych oczek. Folia One Way Vision nie ogranicza dostępu do światła i nie zaciemnia pomieszczenia. Umożliwia obserwację tego, co się dzieje na zewnątrz, ponieważ zachowuje widoczność dla osób znajdujących się wewnątrz lokalu lub pojazdu. Folia OWV zadrukowana jest solwentowo od strony zewnętrznej. Może być stosowana zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Jest to bardzo praktyczne i popularne rozwiązanie w wyklejaniu szyb.

Oklejanie szyb i witryn folią monomeryczną.

Folia monomeryczna jest najczęściej używaną folią samoprzylepną ze względu na niski koszt wykonania oraz wysoką praktyczność – można wydrukować na niej dowolną grafikę o nieograniczonej palecie kolorów, również w kolorze białym lub bezbarwnym i przeźroczystym. Charakteryzuje się wysokim nasyceniem kolorów oraz niską przepuszczalnością światła. Dostępna jest także opcja matowa i błyszcząca.