Oferujemy usługi laserowej obróbki materiałów przemysłowych.

Jesteśmy producentem nośników reklamowych i specjalizujemy się w przemysłowej obróbce materiałów. Specjalizujemy się w cięciu i wycinaniu dowolnych kształtów i form w różnych materiałach i tworzywach techniką laserową.

Agencjom reklamowym i firmom o różnym charakterze działalności oferujemy precyzyjne wycinanie elementów przy pomocy plotera laserowego z polem roboczym 150 x 120 cm. Plotery laserowe są bardzo uniwersalnymi i wszechstronnymi maszynami umożliwiającymi precyzyjne grawerowanie i wycinanie elementów z materiałów o różnych właściwościach, takie jak tworzywa sztuczne (poliwęglan, guma, plexi, poliamidy, teflon), płyty MDF i OSB, szkło, tekstylia, sklejki i drewno i wiele więcej. Lista surowców jest bardzo długa i wszystko zależy od potrzeb klienta. Służymy fachowym doradztwem nie tylko w zakresie projektowania, ale również w zakresie wyboru technik i materiałów.

Wycinanie laserowe wyróżnia się bezkonkurencyjną precyzją i dokładnością w porównaniu z tradycyjnymi technikami.

Precyzja działania plotera laserowego umożliwia wykonywanie bardzo małych elementów takich jak tabliczek znamionowych lub pieczątek. Ponadto przy jego pomocy można znakować i grawerować metale używając past grawerskich. Do najważniejszych zalet plotera laserowego należy:

 • Precyzja – cięcie laserowe zapewnia bardzo wysoką precyzję, co pozwala na cięcie skomplikowanych kształtów i detali o bardzo małych wymiarach, co jest szczególnie ważne w produkcji gadżetów reklamowych oraz różnego rodzaju elementów dekoracyjnych.
 • Estetyka – wycinanie laserowe to gwarancja gładkich i pozbawionych wystrzępień krawędzi.
 • Optymalizacja materiału – cięcie laserowe pozwala na minimalizację ilości odpadów materiałowych, dzięki czemu koszty produkcji są niższe.
 • Szybkość – proces cięcia laserowego jest bardzo szybki i skuteczny, dzięki czemu produkcja elementów reklamowych odbywa się w krótkim czasie

Każdy projekt dostarczony do naszej firmy dokładnie sprawdzamy pod kątem produkcyjnym. Oferujemy szeroki zakres usług cięcia i laserowego wycinania z proponowanych przez nas materiałów, jak również dostarczonych przez naszych klientów. Realizując zamówienia naszych klientów dokładamy wszelkich starań, aby wycinane laserowo elementy cechowała najwyższa jakość. Za pomocą laserowego wycinania jesteśmy w stanie wykonać dowolny typ reklamy.

Profesjonalne usługi w zakresie wycinania i cięcia laserem dowolnych kształtów, liter, znaków i logo.

Wycinamy laserem na potrzeby zastosowań reklamy zewnętrznej oraz reklamy zewnętrznej. Wycinamy elementy wystroju i dekoracji wnętrz. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i wieloletnie doświadczenie w zakresie przemysłowej obróbki materiałów różnymi technikami za pomocą plotera frezującego, plotera termicznego, plotera tnącego i plotera laserowego. Użycie plotera laserowego pozwala na precyzyjne cięcie materiałów o dowolnych kształtach i grubościach. Wykonujemy projekty o różnym stopniu skomplikowania, od prostych detali po wymyślne wzory i projekty dostarczone przez klienta. Oferujemy pomoc w zakresie projektowania, przygotowania plików oraz wyboru materiałów.

Posiadamy urządzenia do cięcia, wycinania, grawerowania, znakowania i laserowej obróbki materiałów.

Wycinanie laserowe to trwała, precyzyjna oraz efektowna technika obróbki nie tylko twardych materiałów i tworzyw sztucznych takich jak szkło akrylowe (plexi), dibond, drewno czy aluminium, ale również materiałów delikatnych takich jak ekoskóra. Wykonane produkty i elementy techniką laserowego cięcia wyróżniają się najwyższą estetyką i dokładnością.

Realizujemy dowolne elementy przestrzenne, zarówno reklamowe jak i dekoracyjne. Techniką wycinania laserowego wykonujemy nośniki na użytek reklamy zewnętrznej oraz wewnętrznej takie jak blokowe litery i napisy, przestrzenne logo, tablice informacyjne czy szyldy reklamowe. Precyzja grawerowania laserowego pozwala także wykonywać małe i eleganckie gadżety reklamowe takie jak pieczątki, pióra itp. Na bardzo dokładne działanie plotera laserowego zasadniczy wpływ mają:

 • Nowoczesne rozwiązania mechaniczne
 • Bardzo dobry układ optyczny o wysokiej skuteczności
 • Funkcjonalne oprogramowanie kompatybilne z popularnymi programami graficznymi
 • Stabilna konstrukcja
 • Płynna regulacja wysokości stołu roboczego
 • Możliwość precyzyjnego ustawienia głowicy względem materiału
 • Podświetlenie pola roboczego

Oferujemy kompleksową obsługę od tworzenia projektu aż do końcowej realizacji zlecenia.

Jako producent reklamy dokładamy największych starań, by klient otrzymał produkty o największej dokładności i precyzji wykonania. Wszystkie elementy poddajemy dalszej obróbce końcowej, wyrównujemy krawędzie, szlifujemy, oklejamy i lakierujemy powierzchnię w celach estetycznych i praktycznych, by poprawić odporność na warunki atmosferyczne.

Wszystkich zainteresowanych usługami wycinania ploterem laserowym zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy w doborze odpowiednich rozwiązań i materiałów oraz przygotujemy wycenę.