Specjalizujemy się w produkcji kasetonów reklamowych na indywidualne zamówienie.

Wykonujemy nietypowe kasetony reklamowe o nieregularnych kształtach i parametrach. Do produkcji kasetonów reklamowych używamy materiałów wysokiej jakości (plexi, aluminium, dibond), które gwarantują plastyczność obróbki, wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i odporność na warunki atmosferyczne, co czyni je doskonałymi nośnikami reklamy zewnętrznej.

Podświetlane kasetony to nośnik reklamowy, który znajduje zastosowanie w każdej branży: handlowej, komercyjnej i usługowej. Kasetony reklamowe to doskonała reklama zewnętrzna dla sklepów, restauracji, hoteli oraz firm i przedsiębiorstw usługowych. Jedną z największych zalet kasetonów o nieregularnym kształcie jest ich oryginalność. Dzięki temu, że kształt kasetonów jest nietypowy (np. w kaseton reklamowy w kształcie logotypu firmy), można stworzyć unikalną i wyróżniającą się reklamę. Jako producent konstrukcji reklamowych gwarantujemy:

  • solidne i precyzyjne wykonanie,
  • wytrzymałą, spawaną konstrukcję odporną na warunki pogodowe,
  • energooszczędne i wodoodporne moduły LED,
  • dowolne wymiary i kształty,
  • indywidualne projekty o dowolnej kolorystyce,
  • prosty montaż.

Kasetony reklamowe o nieregularnym kształcie.

Oferujemy pomoc w projektowaniu i doborze materiałów. Produkujemy podświetlane kasetony jedno- i dwustronne o dowolnym, nawet najbardziej nieregularnym kształcie. Lico kasetonów wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, np. z dibondu z grafiką frezowaną podklejoną plexi oraz plexi z grafiką zadrukowaną UV i oklejoną folią translucentną. W przypadku większych kasetonów oraz bardziej skomplikowanych kształtach korzystamy z poliwęglanu. Oferujemy kasetony okrągłe, owalne, prostokątne, płaskie, tłoczone, jednostronne, dwustronne, duże i małe, wygięte w najbardziej niestandardowe kształty według dowolnego projektu. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania wyceny i nawiązania współpracy.

Podświetlane kasetony okrągłe lub nieregularne to skuteczna forma reklamy zewnętrznej dla sklepów i firm usługowych.

Kasetony reklamowe to nośniki reklamy, które pomogą Ci w promocji lokalu, firmy lub marki oraz w oznakowaniu siedziby firmy lub sklepu, niezależnie od tego, w jakiej branży działasz. Kaseton reklamowy zamontowany poprzecznie do elewacji jest doskonale widoczny wzdłuż ulicy lub pasażu handlowego.

Kasetony świetlne to skuteczna forma reklamy, która znajduje zastosowanie przede wszystkim jako szyldy reklamowe i informacyjne zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków komercyjnych i usługowych, np. wewnątrz galerii handlowych lub targów. Odpowiednie podświetlenie kasetonów pozwala na uzyskanie wspaniałych efektów wizualnych. Korzystamy z energooszczędnego oświetlenia LED wyposażonego w czujniki zmierzchu. Okrągłe kasetony reklamowe wyróżniają się podświetleniem całego lica.

Kształt kasetonu ma bardzo duży wpływ na zapamiętanie treści reklamy. Kasetony o kształcie prostokąta lub kwadratu są bardzo powszechne w przestrzeni reklamowej i wszyscy już przyzwyczailiśmy się do ich obecności. Patrzymy na nie z mniejszą uwagą i bez specjalnego zainteresowania. Nasz wzrok przyciąga zawsze coś nowego o niecodziennych kształtach. Nietypowe formy prezentowania reklamy przyciągają wzrok przechodniów, którzy z zaciekawieniem zapoznają się z jej treścią. W ich pamięci na długo zapisuje się nietypowy kształt i na tej podstawie odtwarzają sobie prezentowane treści umieszczone na kasetonie.

Oferujemy wykonanie kasetonów reklamowych o dowolnym kształcie i wymiarach.

Jesteśmy producentem nośników reklamowych, wykonujemy kasetony reklamowe na indywidualne zamówienie o dowolnym kształcie i wymiarach dostosowanych do wymogów klienta. Posiadamy własny park maszynowy i zaplecze produkcyjne. Nasze konstrukcje reklamowe są wytrzymałe i odporne na działanie wody oraz na czynniki atmosferyczne takie jak promieniowanie słoneczne, dzięki czemu bez problemu nadają się do zamontowania na zewnątrz budynków – bezpośrednio na ścianie lub na stelażu.

Na indywidualne zamówienie wykonamy dla Ciebie kaseton świetlny o dowolnym kształcie.

Produkujemy kasetony reklamowe o różnej średnicy, zarówno jedno-, jak i dwustronne, które montujemy bezpośrednio na elewacji lub prostopadle do ściany na specjalnym bocznym stelażu. Do podświetlania używamy technologii LED z modułowym, wodoodpornym zasilaczem.

Niestandardowe kasetony wykonywane w różnych wielkościach mogą być umieszczane w miejscach według naszych propozycji lub pomysłów zamawiającego. Zastosowane trwałe materiały umożliwiają umieszczanie ich na ścianach wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Kasetony reklamowe z grafiką – produkcja i specyfikacja techniczna.

Do produkcji kasetonów reklamowych o nieregularnych kształtach używamy taśm aluminiowych o szerokościach 6, 8, 10 i 12 centymetrów. Przy produkcji kasetonów jednostronnych bok wykonujemy zazwyczaj z taśmy aluminiowej o szerokości 8 cm, a tył z płyty PCW o grubości 10 mm. Fronty kasetonów wykonujemy z plexi o grubości 3mm. Gięcie taśm stanowiących zasadniczą część konstrukcji kasetonów o skomplikowanych kształtach nie stanowi dla nas problemu. W posiadanych przez nas zasobach warsztatowych znajduje się wyspecjalizowana maszyna o niewielkich gabarytach umożliwiająca realizowanie trudnych projektów z bardzo dużą dokładnością. Specjalistyczne oprogramowanie kontroluje na bieżąco posuw taśmy, dzięki temu otrzymuje się precyzyjne działanie w zakresie gięcia i nacinania.

Podświetlane kasetony posiadają boki wykonane z aluminium o szerokości 10-12cm. Konstrukcja kasetonu spawana jest wewnątrz obudowy.

Grafikę powierzchni reklamowej wykonujemy przy pomocy folii samoprzylepnej, plexi, liter przestrzennych bądź kolorowego wydruku na bezbarwnej folii samoprzylepnej. Folia translucentna (przepuszczająca światło) jest wycinana na ploterze. Kolory folii są wiernym odwzorowaniem z palety RAL i nanoszone zgodnie z projektem.

Konstrukcja kasetonu reklamowego zapewnia ochronę przed dostawaniem się do jej wnętrza zanieczyszczeń lub owadów, dzięki czemu kaseton reklamowy może funkcjonować w czystości przez bardzo długi czas. Operacje gięcia boków reklamy wykonujemy za pomocą maszyny ALB-01 ECO 160. Maszyna ta przeznaczona jest do wyginania dowolnych kształtów z taśm aluminiowych ryflowanych i płaskich oraz cienkiej taśmy ze stali nierdzewnej. Jest to mała wyginarka o bardzo dużej precyzji. Gwarantuje wyginanie taśm o grubości od 0,4 do 1,0 mm i szerokości od 20 do 160 mm i umożliwia wyginanie taśm z minimalnym promieniem gięcia 12 mm.

Wszystkich zainteresowanych ofertą projektowania i wykonania kasetonów reklamowych na zamówienie zachęcamy do wysłania zapytania ofertowego. Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie projektu. Zapraszamy do współpracy.