Oferujemy cięcie ploterowe i wycinanie dowolnych kształtów z folii samoprzylepnej.

Wykonujemy szereg usług z zakresu wycinania dowolnych projektów graficznych takich jak litery, napisy, loga z folii samoprzylepnych o różnej grubości i przeznaczeniu końcowym, np. na potrzeby oklejania pojazdów lub witryn sklepowych.

Agencjom reklamowym, klientom indywidualnym i firmom zajmującym się nie tylko reklamą oferujemy profesjonalne usługi w zakresie wycinania folii samoprzylepnej. Jest to bardzo efektowna i niedroga i bardzo skuteczna forma reklamy i promocji produktów oraz usług. Folia samoprzylepna występuje w bardzo szerokim zakresie barw, zarówno jako błyszcząca lub matowa. Stosowana jest powszechnie jako nośnik treści informacyjnych i reklamowych.

Naszym klientom oferujemy precyzyjne wycinanie dowolnych kształtów i grafik z folii samoprzylepnej, od liter po logotypy i różnego rodzaju znaki graficzne. Wycinanie folii samoprzylepnej wykonujemy za pomocą plotera tnącego SUMMACUT D120 o obszarze pracy 120 cm. Dzięki jego nowoczesnym parametrom technicznym i wyspecjalizowanym zestawie akcesoriów możliwe jest cięcie nawet najbardziej zaawansowanych kształtów z bardzo dużą dokładnością. W naszej ofercie znajdują się następujące folie:

  • Monomerowe – do krótkookresowych aplikacji
  • Polimerowe – długookresowe
  • Specjalne – fakturowane
  • Odblaskowe

Przed rozpoczęciem produkcji w szerokim zakresie konsultujemy się ze zleceniodawcą. Omawiamy wszystkie szczegóły projektu w celu zapobiegania błędom i otrzymania produktu wysokiej jakości. Umożliwiamy naszym klientom dostarczenia własnych materiałów lub skorzystania z naszych zasobów materiałowych.

Wycięte wzory z folii samoprzylepnej to doskonały sposób naniesienia reklamy na pojazdy i witryny sklepowe.

Jesteśmy producentem nośników reklamowych i specjalizujemy się w wycinaniu dowolnych wzorów i grafik z różnych materiałów. Zastosowanie folii samoprzylepnej jako materiału do wycinania umożliwia skuteczne, tanie i szybkie umieszczenie wydrukowanej reklamy na wielu płaszczyznach. Wykonujemy oklejanie samochodów, naklejki ścienne, naklejki na drzwi i okna, etykiety samoprzylepne, elementy kasetonów, oklejanie liter i napisów przestrzennych i wiele innych. Korzystamy z wielu rodzajów folii o dowolnych kolorach, w tym z folii bezbarwnych, przeźroczystych i odblaskowych.

Wycinanie liter, logotypów i grafik z folii samoprzylepnej pozwala na tworzenie atrakcyjnych i trwałych elementów reklamowych.

Wykonując usługi precyzyjnego cięcia folii samoprzylepnych wspieramy się innymi maszynami znajdującymi się w naszym parku maszynowym – ploterem frezującym, termicznym i laserowym.

Usługa wycinania folii samoprzylepnej w reklamie to proces wycinania na kształt i rozmiar folii samoprzylepnej za pomocą plotera tnącego lub wycinarki laserowej. Folia samoprzylepna reklamowa może być następnie naklejana na różne powierzchnie. Zastosowanie folii samoprzylepnej daje wiele możliwości personalizacji, a jej łatwość montażu i usuwania czyni ją bardzo wygodnym narzędziem reklamowym.

Folia reklamowa umożliwia nanoszenie i wycinanie nawet bardzo skomplikowanych elementów bez ponoszenia ryzyka związanego z ich uszkodzeniem, posklejaniem lub nieprecyzyjnym naklejeniem. Na wycięte elementy folii samoprzylepnej możemy od razu nakleić samoprzylepną folie transportową. Dzięki niej grafikę można bez kłopotów przenieść w całości na przygotowaną do oklejenia powierzchnię.

Zastosowanie i zalety folii samoprzylepnej w reklamie.

Folii samoprzylepna posiada bardzo wiele zastosowań, szczególnie w branży reklamowej i dekoracyjnej. Najczęściej stosowane są do tworzenia naklejek z logo firmowym, napisów reklamowych, grafik, plakatów, dekoracji witryn sklepowych, pojazdów i innych elementów przestrzeni publicznej. Folia samoprzylepna może być również używana do tworzenia dekoracji wnętrz, takich jak tapety, naklejki na drzwi czy okna.

Największa zaletą folii samoprzylepnej w reklamie jest przede wszystkim możliwość indywidualnego dopasowania do potrzeb klienta, łatwość montażu, trwałość i odporność na warunki atmosferyczne oraz łatwość usuwania bez pozostawiania śladów kleju. Wycinanie folii samoprzylepnej pozwala na precyzyjne wycinanie elementów reklamowych w najróżniejszych kształtach, co daje nieograniczone możliwości projektowe. Folia samoprzylepna jest również łatwa w czyszczeniu i konserwacji.