Podświetlane tabliczki adresowe z nazwą ulicy, numerem budynku lub domu i czujnikiem zmierzchu.

Wykonujemy tabliczki adresowe zarówno na potrzeby reklamowe jak i na potrzeby systemów identyfikacji i komunikacji. Jako producent gwarantujemy najwyższą jakość wykonania – korzystamy ze sprawdzonych i wytrzymałych komponentów głównie z dibondu i szkła akrylowego.

Umieszczenie numeru na budynku jest obowiązkiem prawnym każdego właściciela nieruchomości. Podświetlony numer domu w dużym stopniu pomaga w orientacji listonoszom, kurierom, straży pożarnej i policji. Przy wyborze oznaczenia domu należy zadbać oto, aby zamontowany na elewacji numer wyglądał estetycznie i był widoczny z ulicy lub drogi.

Podświetlane numery domów, które wykonujemy kompleksowo w naszej pracowni przy pomocy specjalistycznych maszyn i urządzeń to:

  • Widoczność – podświetlane numery pomogą w szybkim i skutecznym zidentyfikowaniu adresu.
  • Energooszczędność – oświetlenie LED wyposażone w czujnik zmierzchu  to gwarancja niskich kosztów eksploatacji.
  • Uniwersalność – oferujemy wiele różnych stylów i formatów podświetlanych tablic adresowych, dzięki czemu można je dopasować do różnych rodzajów architektury, gustów i potrzeb.
  • Odporność na warunki atmosferyczne – podświetlane tabliczki adresowe wykonujemy z materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, wiatr i słońce, co oznacza, że będą wyglądać dobrze przez wiele lat.
  • Personalizacja – niemal nieograniczone możliwości personalizacji w zakresie kształtu, rozmiaru, kolorów oraz treści.
  • Łatwy montaż – montaż podświetlanych tablic adresowych jest zwykle prosty i można go wykonać nawet samodzielnie.

Tabliczki adresowe LED – z czego wykonujemy podświetlane numery domów?

Podstawowym materiałem z jakiego wykonujemy numery domów jest dibond. Jest to materiał kompozytowy składający się z dwóch płyt aluminiowych o grubości 0,3 mm, pomiędzy którymi znajduje się rdzeń z polietylenu / LDPE. Dibond jest wytrzymały, odporny na zginanie i łatwy w obróbce. Można w nim wycinać bardzo skomplikowane kształty.

Tabliczki adresowe wykonane z dibondu charakteryzują się gładką powierzchnią oraz estetycznym wykończeniem. We własnym parku maszynowym posiadamy możliwość wykonania tablic reklamowych i adresowych w dowolnych wymiarach. Naszym klientom zapewniamy wysoką jakość wykonania, wytrzymałość podświetlanych numerów domu oraz krótki termin realizacji. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu w celu otrzymania wyceny i nawiązania współpracy.

Podświetlane tablice adresowe to doskonała forma oznakowania budynków o każdej porze dnia i nocy.

Tablice adresowe LED personalizujemy technikami grawerowania, nadruku UV, oklejenia folią wycinaną lub za pomocą liter przestrzennych. Dodatkowo istnieje możliwość zabezpieczenia tablicy trwałym laminatem. Produkowane przez nas podświetlane numery na dom są odporne na promieniowanie UV oraz na zmienne warunki atmosferyczne. Tablice adresowe są nie tylko obowiązkowym elementem komunikacyjnym i ułatwieniem dla innych, ale także estetyczną i elegancką ozdobą.

Produkujemy tabliczki adresowe LED na indywidualne zamówienie.

Jesteśmy producentem reklamy, specjalizujemy się w produkcji nośników reklamowych takich jak kasetony świetlne, tablice i szyldy oraz blokowe litery i napisy przestrzenne. Oferujemy pomoc w projektowaniu, produkcji oraz montażu. Tabliczki adresowe LED wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych i zachowują swój wygląd przez wiele lat. Energooszczędne podświetlenie LED pozwala na wyraźne odczytanie numeru domu nawet po zmierzchu. Wykonujemy tabliczki adresowe z numerem domu w dowolnych rozmiarach i stylach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do swojego domu czy firmy.

Podświetlane tablice adresowe o dowolnym kształcie i rozmiarze – zamów u producenta.

Posiadamy własne zaplecze produkcyjne, dzięki czemu oferujemy niemal nieograniczone możliwości personalizacji. Na podświetlanej tablicy adresowej możemy umieścić dowolny napis, grafikę lub logo.

Jak wynika z naszych produkcyjnych doświadczeń proponujemy naszym klientom najtrwalszy produkt jakim jest grafika frezowana w dibondzie podklejana od wewnątrz plexi w różnych kolorach. W takiej konstrukcji zasadniczą rolę odgrywa światło. Niedostateczne oświetlenie lub jego całkowity brak uniemożliwia odczytanie numeru w godzinach nocnych nawet z odległości kilku metrów.

Oferujemy estetyczne i trwałe podświetlane numery dla domu i firmy.

Numery domów podświetlamy wodoodpornymi systemami LED o wysokiej jakości. Stosujemy hermetyczne zasilacze / IP67/ o napięciu 12V. Na życzenie naszych klientów instalujemy czujniki zmierzchowe. Dodatkowym elementem wyposażenia może być czujnik ruchu, który włącza oświetlenie gdy do budynku ktoś się zbliży. Korzystamy z markowych podzespołów o niskim poborze energii. Podświetlana tabliczka adresowa z numerem domu to funkcjonalny i stylowy dodatek, który wyróżni Twój dom spośród innych.