Jesteśmy producentem reklamy przestrzennej. Naszą specjalizacją jest projektowanie, produkcja i montaż liter blokowych i napisów 3D.

Reklama przestrzenna pięknie prezentuje się na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. To doskonała forma promocji każdej firmy i instytucji. Jest najczęściej wybieraną formą reklamy. Bardzo dobrze wygląda jako element identyfikujący firmę umieszczony w biurze lub sali konferencyjnej.

Jako producent reklamy przestrzennej wykonujemy nośniki reklamowe z najlepszych materiałów, takich jak plexi, dibond, styrodur oraz drewno, co gwarantuje ich trwałość i wysoką jakość. Oferujemy pełną obsługę od projektu aż po montaż.

Reklama przestrzenna może być bardzo szeroko stosowana ze względu na prostą konstrukcję oraz nieograniczoną kolorystykę. Zapewnia wysoki poziom estetyki i doskonałe wyróżnia się na tle innych reklam. Litery przestrzenne i logotypy 3D to świetny sposób na efektowne pierwsze wrażenie! Oferują wiele zastosowań i możliwości w działaniach reklamowych, informacyjnych oraz z zakresu projektowania wnętrz i budynków. Doskonale wyglądają na wystawach sklepowych, recepcji firm lub hotelowych lobby. Litery blokowe i napisy przestrzenne często wykorzystywane są również w branży weselnej i restauracyjnej.

Litery i grafiki przestrzenne to oryginalny sposób na reklamę.

Oferujemy kompleksową pomoc z zakresu projektowania oraz wyboru najlepszego rozwiązania i formy reklamy.

Naszym klientom oferujemy rozwiązania z zakresu reklamy przestrzennej o różnych wariantach, parametrach, kształtach i kolorach:

Nie wiesz jaki materiał wybrać dla Twojego projektu? Doradzimy! Przed przystąpieniem do wykonania konkretnej formy reklamy przestrzennej prowadzimy szeroko zakrojone konsultacje z naszymi klientami w zakresie projektu, doboru materiałów, specyfiki produkcji i czasu realizacji zamówienia.

Litery i napisy przestrzenne o dowolnym rozmiarze, kształcie i kolorystyce.

Posiadamy własny park maszynowy oraz zaplecze produkcyjne, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać precyzyjnie wycięte litery i logo przestrzenne o dowolnym kształcie, rozmiarze oraz kolorystyce.

Podświetlane litery i logo przestrzenne to doskonała forma reklamy zewnętrznej.

Litery blokowe i logotypy 3D to jedna z najpopularniejszych form reklamy zewnętrznej. Używamy sprawdzonych rozwiązań LED, aby identyfikacja wizualna Twojej firmy była widoczna nawet w nocy.

Zamów litery blokowe, napisy przestrzenne i logotyp 3D bezpośrednio u producenta reklamy.

Litery i logo przestrzenne to jeden z najpopularniejszych nośników reklamy. Za pomocą liter blokowych można w atrakcyjny sposób zaprezentować identyfikację wizualną firmy, instytucji lub przedsiębiorstwa zarówno wewnątrz budynków dekorując ściany biura czy lobby, jak i na zewnątrz na elewacjach budynków.

Litery przestrzenne są popularne w branży reklamowej ze względu na swoją estetykę, trwałość i wyrazistość. Wykonujemy litery przestrzenne ze sprawdzonych i trwałych komponentów. Oferujemy pomoc w zakresie projektowania, wykonawstwa, montażu oraz transportu na terenie całej Polski. Gwarantujemy indywidualne podejście i dostosowanie projektu do potrzeb klienta. Zamawiając litery przestrzenne bezpośrednio u producenta otrzymujesz gwarancję wysokiego wykonania, niskich cen oraz szybkiego terminu realizacji.

Litery i napisy 3D mają wiele zastosowań jako nośniki reklamy. Oto najpopularniejsze zastosowania liter i napisów przestrzennych:

  • Reklama zewnętrzna – litery przestrzenne z nazwą firmy są umieszczane na elewacji budynku, aby oznaczyć i wyróżnić siedzibę firmy, sklepu lub dowolnego obiekty i zwiększyć jego widoczność przyciągając uwagę potencjalnych klientów.
  • Reklama wewnętrzna – litery przestrzenne są stosowane w reklamie wewnętrznej, np. w centrach i galeriach handlowych oraz obiektach użyteczności publicznej, instytucjach i firmach, aby zwiększyć widoczność tablic informacyjnych, wskazówek itd.
  • Dekoracja wnętrz – litery przestrzenne są stosowane jako element dekoracyjny w różnych pomieszczeniach, np. w biurach, hotelach czy restauracjach aby nadać im oryginalnego charakteru.
  • Tablice adresowe – realizujemy także zlecenia dla osób prywatnych oraz dla spółdzielni mieszkaniowych z zakresu produkcji tablic adresowych z numerami i oznaczeniami budynków i domów.