Wsparcie projektowe, techniczne i produkcyjne dla firm i agencji.

Zapraszamy do współpracy firmy i agencje reklamowe, które poszukują rzetelnego i doświadczonego podwykonawcy z zakresu przetwarzania materiałów przemysłowych takich jak aluminium, dibond, styrodur, plexi i wiele więcej.

Agencje reklamowe, małe i duże firmy oraz szeroko pojęty przemysł potrzebują nie tylko reklamy. Niezbędne są dla nich elementy do dalszego przerobu lub gotowe projekty do wykorzystania w firmie. Posiadany przez nas nowoczesny park maszynowy umożliwia wykonywanie elementów, które są półproduktami dla firm o różnym charakterze działalności. Wykwalifikowana kadra pracownicza oraz wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zleceń dla małych i dużych firm gwarantują wysoką jakość naszych produktów w zakresie frezowania, cięcia, gięcia i grawerowania.

Nowoczesny park maszynowy i wykwalifikowany zespół specjalistów.

Jesteśmy producentem nośników reklamy, posiadamy wieloletnie doświadczenie. Dysponujemy parkiem maszynowym oraz zapleczem produkcyjnym, które umożliwia nam precyzyjną i terminową realizacje nawet najbardziej wymagających projektów. Z nami uzyskasz wsparcie na każdym etapie procesu, od projektu, po przygotowanie plików, produkcję i wykonanie końcowych nośników reklamowych. Oferujmy pomoc w zakresie wyboru odpowiednich technologii obróbki i materiałów. Skorzystaj z naszych możliwości produkcyjnych!

Oferujemy kompleksowe usługi frezowania, cięcia i grawerowania.

Realizujemy wszelkie usługi z zakresu produkcji reklamy, począwszy od fazy projektowej. Pracujemy zarówno na projektach przygotowanych przez klienta, ale także wykonujemy projekty samodzielnie.

W naszej ofercie znajdziesz takie nośniki i konstrukcje reklamowe jak litery przestrzenne, kasetony świetlne, tablice informacyjne, szyldy reklamowe i wiele więcej. Jako producent reklamy możemy być także podwykonawcą Twojego projektu. Realizujemy produkty reklamowe z rozmaitych materiałów: z plexi, dibondu, styroduru, aluminium, drewna, sklejki czy materiałów kompozytowych. Z zakresu technologii tworzyw i obróbki materiałów przemysłowych oferujemy następujące usługi :

  • Frezowanie CNC – w naszym parku maszynowym znajduje się frezarka CNC o obszarze roboczym 210 x 310 cm.
  • Cięcie sturoduru i styropianu – posiadamy możliwość wycinania elementów z materiałów o grubości do 150 cm i powierzchni 120 x 120 cm.
  • Gięcie materiałów – elementy liter wykonujemy na precyzyjnej giętarce do blach płaskich lub ryflowanych aluminiowych
  • Cięcie ploterem laserowym – wycinanie wykonujemy ploterem laserowym o polu roboczym 150 x 120 cm.
  • Wycinanie folii samoprzylepnej – folię samoprzylepną wycinamy za pomocą plotera tnącego SUMMACUT D120 z obszarem pracy 120 cm.