Specjalizujemy się w precyzyjnej obróbce materiałów w celu uzyskania dowolnych kształtów i form.

Oferujemy usługi cięcia i wycinania dowolnych form i kształtów ze styroduru i styropianu skierowane do agencji reklamowych oraz pozostałych firm, które potrzebują precyzyjnej i dokładnej obróbki tworzyw sztucznych.

Cięcie styroduru i styropianu pozwala na uzyskanie dokładnych i estetycznych kształtów, które można wykorzystać do produkcji różnego rodzaju elementów dekoracyjnych lub reklamowych. Posiadamy własne zaplecze produkcyjne i park maszynowy wyposażony w specjalistyczne urządzenia do obróbki materiałów przemysłowych, które zapewniają dokładność i powtarzalność cięcia, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty, takie jak litery, loga, znaki, szablony, otuliny, wkłady zabezpieczające, sztukaterię, wykrojniki, podzespoły wypełniające itp. Gotowe wycięte elementy możemy poddać dalszej obróbce, np. wyginać, grawerować lub malować farbami akrylowymi czy laminatami odpornymi na czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz, chłód czy wysoką temperaturę.

Styrodur i styropian to materiały, które charakteryzują się lekkością, izolacyjnością termiczną oraz łatwością obróbki. Cięcie tych materiałów pozwala na uzyskanie elementów o różnych kształtach i formach, które można wykorzystać w wielu branżach. Styrodur jest często stosowany w branży budowlanej do izolacji termicznej budynków oraz w produkcji scenografii i modeli architektonicznych. Styropian jest popularnym materiałem stosowanym w branży reklamowej oraz dekoracyjnej.

Jak wykonujemy cięcie materiałów przemysłowych?

Elementy ze styroduru lub styropianu wykorzystywane są powszechnie w wielu branżach. Wycinamy dowolne kształty i formy za pomocą plotera termicznego znajdującego się w naszym parku maszynowym. Ploter termiczny to urządzenie umożliwiające wycinanie dowolnych kształtów ze styropianu lub styroduru za pomocą rozgrzanego drutu oporowego. Ciepło wydzielane przez drut powoduje odparowanie materiału stykającego się z nim powodując cięcie. Sterowany cyfrowo ploter gwarantuje wycinanie dowolnych kształtów z bardzo dużą precyzją. Naszym klientom gwarantujemy:

  • Dokładność i precyzja cięcia, dzięki której uzyskujemy estetyczne i powtarzalne elementy,
  • Szybkość realizacji zamówień, dzięki wydajnym maszynom i doświadczonemu zespołowi,
  • Możliwość cięcia materiałów o różnych grubościach i wymiarach, aby sprostać specyfikacjom projektowym,
  • Możliwość uzyskania różnych kształtów i form, aby sprostać różnym potrzebom produkcji.

Oferujemy precyzyjne wycinanie ze styroduru i styropianu liter oraz logotypów.

Odpowiednia twardość styroduru umożliwia wykrawanie liter, znaków i form o różnych kształtach i rozmiarach. Posiadamy własny park maszynowy oraz zaplecze techniczne i produkcyjne, tworzymy zarówno szyldy, litery jak i logotypy na potrzeby reklamy i dekoracji wnętrz. Oferujemy pomoc na każdym etapie, od projektowania po przygotowanie plików, wybór odpowiednich materiałów i realizację projektu. Każdą usługę cięcia wykonujemy z materiałów znajdujących się w naszych zasobach magazynowych lub z materiałów dostarczonych przez klienta. Jako producent nośników reklamowych zapewniamy wysoką jakość usług i produktów. Wszystkich zainteresowanych współpracą w zakresie produkcji reklamy lub obróbki materiałów przemysłowych zapraszamy do kontaktu.

Realizujemy kompleksowo zlecenia z zakresu obróbki tworzyw sztucznych i materiałów przemysłowych.

Jako producenet nośników reklamowych mamy nieograniczone możliwości wycinania dowolnych wzorów po obrysie w rozmaitych materiałach.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy wyposażony w plotery termiczne marki CONER o dwóch rozmiarach: 120 x 120 x 150 cm oraz 120 x 120 x 60 cm. Dzięki nim możemy bardzo szybko wycinać ze styroduru lub styropianu do kilkudziesięciu formatek w czasie jednego dnia pracy. Posiadane przez nas plotery termiczne pozwalają na precyzyjne wycinanie bardzo małych elementów w materiałach o grubości do 150 cm i powierzchni 120 x 120 cm. Możemy wykonać również elementy przekraczające powyższe wymiary tworząc całość z kilku części.

Elementy i rysunki dostarczane przez naszych klientów są odwzorowane i wykonywane w wersji wektorowej przez naszego grafika. Przed produkcją dokładnie sprawdzamy każdy projekt w zakresie technologii wykonania każdego zamówionego elementu. Korzystamy z najnowszych technologii takich jak wycinanie laserowe. W czasie realizacji zamówień w zakresie wycinania elementów ze styroduru lub styropiany dużym wsparciem służą nam również ploter frezujący, ploter laserowy oraz ploter tnący. Urządzenia te pozwalają na uzyskanie dużej precyzji wykonywanych elementów zamówionych przez naszych klientów.

Wycinanie ze styroduru liter blokowych i logotypów przestrzennych o różnych rozmiarach, kształtach i formach.

Projekty wykonane techniką wycinania ze styroduru za pomocą plotera termicznego są bardzo atrakcyjnie wizualnie oraz cenowo.

Realizujemy usługi z zakresu wycinania, cięcia i obróbki lekkich materiałów przemysłowych takich jak styrodur i styropian. Elementy wykonane tą techniką mają szerokie zastosowanie reklamowe oraz na potrzeby dekoracji, wystroju oraz wyposażenia wnętrz. Wykonujemy szyldy reklamowe, tablice informacyjne, wielkoformatową reklamę zewnętrzną, znaki i logo firmowe, narożniki, kolumny itd. Litery i napisy przestrzenne ze styroduru wyróżniają lekkością i dużą estetyką wykonania ze względu na gładkość i precyzję krawędzi. Są także trwałe i odporne na pogodę, co czyni je doskonałym elementem reklamy zewnętrznej. Bez względu na wielkość nie obciążają elewacji.

Wszystkich zainteresowanych ofertą obróbki materiałów i tworzyw sztucznych zachęcamy do kontaktu w celu otrzymania wyceny i nawiązania współpracy.