Produkujemy podświetlane logotypy o dowolnym kształcie, rozmiarze i formie.

Podświetlane logo to jeden z najpopularniejszych produktów reklamowych. Wyróżnia się nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądem oraz wysoką skutecznością w przyciąganiu uwagi i zwiększaniu widoczności tablic i szyldów reklamowych.

Jako producent reklamy świetlnej oferujemy naszym klientom podświetlane logotypy o dowolnych kształtach, formach, kolorach, które wykonujemy z wysokiej jakości materiałów i trwałych komponentów, odpornych na czynniki pogodowe takie jak chłód, wilgoć oraz promieniowanie słoneczne, dzięki czemu nadają się do zamontowania na zewnątrz sklepu lub siedziby firmy.

Logo wykonane z plexi i dibondu z oświetleniem LED.

Podświetlane logo to jeden z podstawowych elementów reklamy zewnętrznej. Święcące logo wyposażone w energooszczędne diody LED można z powodzeniem wykorzystać nie tylko jako uzupełnienie podświetlanego szyldu reklamowego, ale również jako całkowicie samodzielny element. Podświetlane logo to także doskonały sposób na dekorację wnętrz w pomieszczeniach komercyjnych, handlowych, usługowych i biurowych. Podświetlane logo może być wykorzystane jako element dekoracyjny w recepcjach, salach konferencyjnych czy gabinetach, co nadaje im elegancki i prestiżowy wygląd.

Oferujemy kompleksowe wykonanie nośników reklamy świetlnej, od projektu, aż po montaż.

Podświetlane logo to doskonały sposób na zaprezentowanie identyfikacji wizualnej każdej firmy, niezależnie od branży. Wykonujemy świecące logotypy zarówno w technice przestrzennej (blokowej), jak i w technice dwuwymiarowej.

Do produkcji używamy tworzyw sztucznych takich jak szkło akrylowe, poliwęglan lub płyty PCV, które umożliwiają plastyczną obróbkę, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać świecące logo o dowolnym kształcie.

Oświetlenie loga na ścianę z użyciem technologii LED.

Logotypy podświetlamy markowymi modułami LED dającymi równomierne i intensywne oświetlenie, które umożliwia tworzenie pięknych efektów wizualnych. Integralną częścią oświetlenia są niezawodne zasilacze zawierające komplet zabezpieczeń i posiadające wysoki stopień ochrony IP68 oraz długi czas gwarancji.

Włączenie w obwód oświetlenia wyłącznika zmierzchowego umożliwia automatyczne oświetlenie reklamy wieczorem i wyłączenie światła rano.

Światło LED używane w logo podświetlanym jest energooszczędne i długotrwałe, co pozwala na ekonomiczne użytkowanie nośnika reklamowego. Ponadto, diody LED pozwalają na uzyskanie różnych kolorów światła, co daje wiele możliwości aranżacyjnych i kreatywnych.

 

Specjalizujemy się w produkcji nośników reklamy świetlnej takich jak podświetlane logo, litery blokowe i napisy przestrzenne.

Jesteśmy producentem reklamy z własnym zapleczem produkcyjnym. W zakresie reklamy świetlnej oferujemy bogaty zakres produktów, takich jak podświetlane logotypy, litery blokowe, napisy przestrzenne, kasetony świetlne, podświetlane szyldy i tablice reklamowet itd. Przy pomocy maszyn i urządzeń znajdujących się w naszym parku maszynowym realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia. Oferujemy projektowanie, wykonanie, transport oraz montaż na terenie całej Polski.  Zachęcamy do nawiązania współpracy. Przygotujemy wycenę oraz doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania.

Podświetlane logo dla firm i sklepów można zamontować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz budynku.

Do produkcji nośników reklamy świetlnej korzystamy z trwałych materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, dzięki czemu istnieje możliwość ich montażu na elewacji lub nad wejściem do siedziby firmy lub sklepu.

Podświetlane logo mocowane na zewnątrz budynku musi posiadać dobrą wytrzymałość mechaniczną, dlatego wykonujemy je zazwyczaj z litej plexi do podświetleń o grubości 3 do 4 mm. W celu wzbogacenia kolorów stosujemy folie translucentne o nieograniczonych możliwościach kolorystycznych. Lica logotypów o dużych i nietypowych kształtach wykonujemy z poliwęglanu opal o grubości 4mm. Na lico nanosimy wcześniej zaprojektowaną grafikę.

Elementy logotypu mocowane są do siebie za pomocą śrub. Aby do wewnątrz nie dostawała się woda i zanieczyszczenia miejsca łączenia elementów składowych zabezpieczamy gąbką, która dokładnie uszczelnia cała konstrukcję. Do łączenia poszczególnych elementów stosujemy specjalistyczne kleje przemysłowe. Logotypy wykonane w tej technologii mogą być montowane wewnątrz i na zewnątrz budynków. Wykonane logotypy montujemy bezpośrednio na elewacji lub ścianie pomieszczenia lub używając specjalnej konstrukcji aluminiowej lub stalowej.