Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji reklamy świetlnej, wizualnej i zewnętrznej.

Oferujemy wsparcie na każdym etapie procesu produkcji reklamy, od projektowania graficznego, przygotowania plików źródłowych, doboru materiałów i technologii, po transport i montaż. Zajmujemy się również serwisowaniem i konserwacją reklam.

Wykonujemy estetyczne i atrakcyjnie wizualnie reklamy zewnętrzne oraz wewnętrzne w wielu formach i wariantach, które są trwałe i wytrzymałe. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była idealnie dopasowana do potrzeb naszych klientów. Korzystamy z nowoczesnych technologii produkcji i zaawansowanych maszyn obsługiwanych cyfrowo takich jak ploter laserowy, frezarka CNC, plotery termiczne, ploter tnący oraz giętarki do budowy liter świetlnych. Pracujemy na komponentach i materiałach najwyższej jakości, które gwarantują odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz na warunki atmosferyczne.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców jak i do klientów indywidualnych. Jeśli masz do mnie jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu. Można się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem telefonu +48 505 787 628 lub mailowo: info@mabu.pl.

Producent reklam z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, przedsiębiorstwa i agencje reklamowe, które są zainteresowane realizacją reklam z zakresu:

  • reklamy zewnętrznej – jesteśmy w stanie wykonać niemal każdą formę reklamy o dowolnych rozmiarach, przeznaczony do użytku zewnętrznego: kasetony, blokowe litery świetlne, szyldy reklamowe, tablice informacyjne i adresowe, pylony, totemy, witacze i wiele więcej. Starannie zabezpieczamy produkty przed działaniem chłodu i wilgoci.
  • reklamy świetlnej – każdy produkowany nośnik reklamowy jesteśmy w stanie wyposażyć w energooszczędny system odświetlenia LED, dzięki czemu każdy element reklamy taki jak litery, napisy czy logotypy będą widoczne nawet w nocy.
  • reklamy przestrzennej – specjalizujemy się również w wykonywaniu przestrzennych nośników reklamowych takich jak litery i napisy blokowe, trójwymiarowe logotypy, które wyróżniają się bezkonkurencyjną estetyką i oryginalnym wyglądem.
  • reklamy wizualnej – realizujemy dowolne nośniki reklamowe i informacyjne, od odklejania samochodów, witryn sklepowych, po naklejki, systemy identyfikacji budynków, pomieszczeń.
  • obróbki materiałów przemysłowych – wspieramy firmy i agencje reklamowe w zakresie technologii i usług przetwarzania materiałów: wycinanie, grawerowanie, gięcie, frezowanie, cięcie określonych tworzyw i kompozytów przemysłowych.

Nasz zespół.

Poznaj nas bliżej! W naszym zespole pracują osoby z dużym doświadczeniem i umiejętnościami z zakresu projektowania, montażu i produkcji nośników reklamy.

Nośniki reklamowe na indywidualne zamówienie bezpośrednio od producenta reklamy.

Współpracujemy zarówno z małymi jak i dużymi firmami, dostosowując nasze produkty do ich potrzeb. Chętnie doradzamy na każdym etapie projektu, proponujemy najlepsze rozwiązania reklamowe wsłuchując się w oczekiwania klienta.

Każde zlecenie tworzymy z pasją i zaangażowaniem, wykorzystując do tego zaawansowane technologie oraz markowe podzespoły. Mamy sprawdzone rozwiązania, profesjonalny sprzęt i doświadczenie by zrealizować nawet najbardziej nietypowe zamówienia. Przekonujemy do siebie jakością produktu i sposobem obsługi zlecenia, działamy dla wymagających klientów na terenie całej Europy. W gronie naszych zadowolonych znajdują się zarówno drobni przedsiębiorcy jak i wielkie koncerny – naszą najlepszą reklamą są reklamy wykonane dla naszych klientów i to im dziękujemy za zaufanie i lojalność będącą podstawą działania naszej firmy.

Zamówienia realizujemy kompleksowo począwszy od pomiaru, projektowania, produkcji, aż po montaż i transport.

Zajmujemy się doradztwem reklamowym.

Nie wiesz jaki format reklamowy wybrać? Służymy doradztwem w zakresie wyboru najskuteczniejszego formatu reklamy oraz odpowiednich materiałów. Rozmawiając z klientami poznajemy oczekiwania i potrzeby. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaproponować format reklamowy oraz technologie w jakich reklama będzie wykonana.

Projektowanie graficzne i przygotowanie plików.

Nie masz projektu graficznego? Oferujemy wsparcie na każdym etapie produkcji, począwszy od projektowania. Jeżeli klient nie posiada gotowego projektu graficznego, nasi doświadczeni graficy stworzą projekt od podstaw i przygotują odpowiednie pliki źródłowe.

Produkcja nośników reklamowych.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Stawiamy na jakość, dlatego do produkcji reklam stosujemy wyłącznie podzespoły i komponenty od zaufanych dostawców. Przykładamy dużą wagę do tego, aby końcowy produkt wyróżniał się estetyką, precyzją wykonania i dbałością o każdy detal.