Zamów pylony i totemy reklamowe bezpośrednio od producenta.

Pylony reklamowe to wolnostojące nośniki reklamowe wykonane najczęściej z metalu, szkła akrylowego lub tworzyw sztucznych, na których których można umieścić dowolne informacje, takie jak reklamę, logo lub kolorową grafikę.

Pylony reklamowe to pionowe reklamy zewnętrzne o dużych rozmiarach, powszechnie znane również pod nazwą totemy i witacze reklamowe. Należą do najbardziej przyciągających uwagę nośników reklamy wizualnej. Zamontowane wewnątrz podświetlenie powoduje, że są doskonale widoczne nie tylko w dzień, ale także w nocy. Naszym klientom oferujemy:

 • klasyczne pylony reklamowe
 • pylony reklamowe podświetlane
 • pylony dwustronne
 • pylony z kasetonami

Jako producent reklamy zapewniamy dowolny rozmiar i kształt. Doradzimy w wyborze jak najlepszego rozwiązania pod względem technologii wykonania oraz materiałów. Łączymy różne formy i wykorzystujemy różnorodne formy oświetlenia. Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny oraz nawiązania współpracy.

Rola i zastosowanie pylonów reklamowych.

Pylony i totemy reklamowe oferują w skuteczny sposób możliwość przedstawienia oryginalnej reklamy zewnętrznej, która przyciągnie wzrok potencjalnych klientów. Konstrukcje te sprawdzają się doskonale w roli witaczy, zachęcając osoby przechodzące obok firmy do zatrzymania się i skorzystania z oferowanych produktów lub usług. Nowoczesny wygląd oraz wymiary proporcjonalne do wielkości budynku, przed którym umieszczony jest totem sprawia, że firma jest lepiej postrzegana przez potencjalnych klientów.

Relatywnie duża powierzchnia pylonów reklamowych umożliwia umieszczenie informacji w taki sposób, aby była ona widoczna z dużej odległości. Atrakcyjny wygląd, przyciągający wzrok kształt i czytelna treść reklamy spowodują, że totem wspaniale spełni swoją funkcję.

Pylony, totemy i wolnostojące nośniki reklamowe – konstrukcja i specyfikacja techniczna.

Standardowe pylony oraz totemy reklamowe są wolnostojącymi, zazwyczaj pionowymi i smukłymi konstrukcjami umieszczanymi przed siedzibą firmy lub w jej obszernych holach.

Pylony i totemy reklamowe to konstrukcje składające się z następujących elementów:

 1. Konstrukcja nośna – aluminiowe lub stalowe ramy o odpowiednim profilu.
 2. Poszycie zewnętrzne – najważniejszy element, odpowiedzialny w głównej mierze za efekt końcowy. Najczęściej wykonany z dibondu, aluminium lub tworzyw sztucznych. Poszycie może również być połączeniem różnych rozwiązań i tekstur.
 3. Oświetlenie LED
 4. Fundament

Na konstrukcjach nośnych umieszczane są kolejne elementy, do których montowane jest podświetlenie i poszycie zewnętrzne, które musi się charakteryzować ponadprzeciętną estetyką i atrakcyjnym wyglądem. Zadanie to realizujemy przez naklejenie na poszycie z dibondu lub plexi gładkich folii samoprzylepnych z naniesioną grafiką lub logiem prezentowanej firmy. Dodatkowe zabezpieczenie daje absolutną pewność, że totem reklamowy będzie bardzo odporny na warunki atmosferyczne.

W wykonywanych u nas pylonach stosujemy energooszczędne oświetlenie LED oraz wyłączniki zmierzchowe umożliwiające włączenia podświetlenia w godzinach nocnych.

Oprócz wykonania pylonów, naszym klientom zapewniamy projektowanie, profesjonalny montaż u klienta oraz serwis.

Jesteśmy producentem nośników reklamy zewnętrznej i reklamy świetlnej.

Działamyt w systemie zaprojektuj i wykonaj. Specjalizujemy się w produkowaniu podświetlanych pylonów reklamowych, totemów oraz witaczy. Oferujemy pełną dowolność w zakresie rozmiaru, kształtu a także grafiki reklamowej. Gwarantujemy solidną oraz trwałą konstrukcję ze sprawdzonych materiałów i komponentów. Posiadamy park maszynowy oraz własne zaplecze produkcyjne, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Producent kasetonów reklamowych z plexi

Pylony i totemy reklamowe to popularne i wygodne nośniki reklamowe, których nie trzeba montować na stałe.

Wolnostojące konstrukcje reklamowe z podświetleniem to uniwersalne konstrukcje, które doskonale sprawdzają się zarówno na zewnątrz – na chodnikach, przy drogach dojazdowych jak i w pomieszczeniach. Witacze reklamowe to także świetny sposób na reklamę tymczasową, ponieważ nie wymagają trwałego montażu i mocowania, jest to więc doskonały nośnik dla wynajmowanych powierzchni użytkowych.

Pylony i totemy reklamowe posiadają zastosowania reklamowe w wielu branżach. Pylony reklamowe są szczególnie popularne w przypadku firm, które znajdują się w pobliżu dróg lub autostrad, ponieważ są łatwo zauważalne dla kierowców i pasażerów jadących samochodem. Są także skutecznym sposobem reklamowania firmy na terenach centrów i galerii handlowych, targów kongresowych  i innych miejscach o dużym natężeniu ruchu. Pylony reklamowe mogą być również wykorzystywane wewnątrz budynków, na przykład w biurowcach, aby wskazać drogę do konkretnego miejsca lub pomieszczenia.

Najważniejsze zalety pylonów reklamowych:

 • Widoczność z daleka – pylony reklamowe są duże i wolnostojące, co oznacza, że są łatwo zauważalne z daleka. Są one szczególnie skuteczne w przypadku firm, które znajdują się w pobliżu dróg lub autostrad.
 • Czytelność w nocy –  dzięki podświetleniu pylony reklamowe są łatwe do odczytania nawet po zmroku.
 • Trwałość – pylony reklamowe są zwykle wykonane z metalu, co oznacza, że są bardzo trwałe i mogą służyć przez wiele lat.
 • Uniwersalność – pylony reklamowe są bardzo uniwersalne, ze względu na dowolność rozmiaru, kształtu i formy, mogą być stosowane zarówno jako nośniki reklamy zewnętrznej, jak i umieszczane w pomieszczeniach.