Oferujemy współpracę i wsparcie techniczne w zakresie gięcia i obróbki materiałów przemysłowych.

Jesteśmy producentem nośników reklamowych i posiadamy własne zaplecze produkcyjne, w którym sprawnie i precyzyjnie dokonujemy przetwarzania rozmaitych materiałów przemysłowych w dowolne kształty i formy.

Wykonujemy kompleksowo produkty reklamowe oraz współpracujemy z agencjami reklamowymi w zakresie wycinania, frezowania, gięcia, grawerowania i znakowania materiałów. Do gięcia materiałów używamy nowoczesnej giętarki termpolastycznej.

Giętarki termoplastyczne to doskonałe urządzenia służące do obróbki tworzyw sztucznych.

Naszym klientom oferujemy gięcie materiałów przemysłowych wykonywane za pomocą maszyny ALB-01 ECO 160 znajdującej się w naszym parku maszynowym. Jest to bardzo precyzyjna giętarka o małych gabarytach umożliwiająca bardzo precyzyjne wykonanie bardzo skomplikowanych projektów. Precyzję pracy giętarki zapewnia wyspecjalizowane oprogramowanie sprawujące kontrolę nad przebiegiem wyginania blachy. Maszyna ta bardzo dokładnie kształtuje taśmy metalowe o grubościach od 0,4 do 1,0 mm i szerokościach od 20 do 160 mm z minimalnym promieniem gięcia wynoszącym 12 mm. Przy jej pomocy możemy wykonywać dowolne kształty.

Zastosowanie gięcia w produkcji nośników reklamy jest bardzo szerokie. Dzięki gięciu możemy stworzyć wyjątkowe kształty i formy nośników, co pozwala na zwiększenie atrakcyjności reklamy. Gięcie materiałów pozwala na tworzenie elementów reklamowych, takich jak litery przestrzenne, kształty logo, tablice informacyjne i szyldy reklamowe oraz dowolne elementy reklamy wewnętrznej, reklamy zewnętrznej lub wystroju i dekoracji wnętrz. Do produkcji korpusów liter świetlnych wykorzystujemy płaskie taśmy aluminiowe i miedziane, taśmy ryflowane oraz taśmy 3D.

Specjalizujemy się w gięciu materiałów na potrzeby produkcji nośników reklamy.

Gięcie różnego rodzaju materiałów przemysłowych i tworzyw sztucznych umożliwia stworzenie komponentów na użytek reklamowy i dekoracyjny o dowolnych kształtach i formach. Oferujemy wsparcie projektowe i techniczne na każdym etapie procesu. Służymy pomocą w zakresie wyboru odpowiednich narzędzi i materiałów. Zlecenia wykonujemy na bieżąco, dzięki czemu z łatwością dopasowujemy się do wymagań naszych klientów. Gwarantujemy szybką i sprawną realizację zleceń dzięki posiadanych na miejscu materiałach oraz dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu.

Współpracujemy z firmami i agencjami reklamy, dla których wykonujemy wysokiej jakości elementy gięte.

Wykonujemy i wytwarzamy zarówno gotowe nośniki reklamowe jak i półfabrykaty i poszczególne części składowe, np. przestrzenne litery i napisy, elementy wystroju wnętrz, komponenty dekoracyjne, części do maszyn itd. Posiadamy szerokie zaplecze produkcyjne dzięki czemu bez problemu zrealizujemy Twoje pomysły.

W czasie wykonywania usługi gięcia materiałów korzystamy również z plotera frezującego, lasera i plotera tnącego. Urządzenia te w bardzo dużym stopniu wpływają na wysoką jakość naszych wyrobów. Przed produkcją dokładnie konsultujemy projekt ze zleceniodawcą i analizujemy go pod kątem technologii wykonania. Usługi gięcia liter w sposób kompleksowy. Nasi klienci mogą skorzystać z materiałów przez nas posiadanych jak również dostarczyć je we własnym zakresie.

Gięcie materiałów przemysłowych pozwala na produkcję nośników reklamy o wysokiej jakości i trwałości.

Oferujemy gięcie materiałów o różnej grubości i wytrzymałości, co umożliwia nam produkcję nośników reklamy, które będą trwałe i odporne na uszkodzenia. Do gięcia elementów materiałów wykorzystujemy maszynę ALB-01 ECO 160, która posiada następujące zalety:

  • Bardzo dokładnie wygina taśmy do szerokości 160 mm
  • Doskonale kształtuje płaskie taśmy aluminiowe o grubości 0,4 do 1,0 mm
  • Jest bardzo precyzyjna w zakresie posuwu, gięcia i nacinania
  • Precyzję gięcia zwiększa pneumatyczny system docisku taśmy
  • Posiada system regulacji głębokości gięcia
  • Umożliwia zacinanie taśmy z dwóch stron

Posiadamy duże doświadczenie w pracy z agencjami reklamowymi i dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Jeśli szukasz podwykonawcy dla swojego projektu zapraszamy do kontaktu w celu nawiązaniu współpracy.